KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488125
nr 1448 8125
Carl Arne Lundell
(1915-1991), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, numrerad -61. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 56x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:30:15
Carl Arne Lundell
Läs mer om Carl Arne Lundell